• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Çocuk odası perdesi, zebra perde, alüminyum stor perde

ÇOCUK ODASI PERDELERİ


Alüminyum Stor Perde
Markalar
 BrillantDikey Perde

Dikey perde işyerlerinin çalışma odalarında, ofislerde binaların idari kısımlarında ofis perdesi olarak kullanılmakta en çok tercih edilen perde çeşididir. Dikey perde adından da anlaşılacağı gibi dikey bantlar şeklinde eş zamanlı hareket eden pvc veya kumaş esaslı üründür. Ofislerde en çok tercih edilen çeşidi pvc olanıdır. Pvc dikey perdelerin temizliği kolay olması en çok tercih edilme nedenidir.Kumaş dikey perde çeşidi daha çok ev ofis olarak kullanılan mekanlarda seçilebilir. Zira umuma açık insan trafiğinin çok fazla olduğu yerlerde tekstil ürünü dikey perdeler uygun olmayabilir

Bir de dikey perdeler arasında en dayanıklı ve şık olan sun screen dikey perde çeşidi mevcuttur. Sun screen dikey perde güneş kırıcı güneşi filtre eden özelliğiyle mekanlara ışığı süzerek verir ve duruşu çok dekoratiftir. Ayrıntılı açıklamaları sun screen dikey perde sayfasında inceleyebilirsiniz. Dikey perdeler, ışığı kontrol etmede son derece mükemmel bir kullanım imkanı sağlar, dilediğiniz kadar ışık alır, dilediğiniz kadar mahremiyeti sağlamada kontrol sizde olur.

 Dikey Perde

Firmamız toptan ve perakende hizmet yanı sıra, butik ve özel çözümler de sunmaktadır. Bu özel tarzı seçmek için birkaç düzine farklı renkleri ve desenleri sunuyoruz. Biz de bu tür yatay, hücresel tonları, ahşap jaluzi ve daha fazlası gibi birçok diğer stilleri sunuyoruz. Dekore edilecek alan için belirli bir vizyona sahip iseniz geniş renk kataloglarımızda  size istediğiniz ürüne bakabilmeniz için tam size yardımcı olacak renkler ve stiller vardır.

Dikey Perde Nasıl kullanılır?

Dikey perdeleri tamamen açmak için, kumanda ipi ile sağa veya sol tarafa toplayabilirsiniz. Erde üretilmeden önce açılış yönü belirtilmeli, dikey perdeler ortadan ikiye sağa ve sola toplanabilir şekildede üretilebilir. Bunun dışında pencere kanatlarının açılma pozisyonuna göre, perde bantları ortada toplanabilir, sağ tarafta veya sol tarafta toplanabilir şekilde üretilebilmektedir.

Dikey Perde Kumaş Seçimi

Dikey Perdelerde renk seçimi  şansı oldukça yüksektir. Genel olarak kullanıcının tercihi öncelikli olsa da, mekanın renk uyumuna sadık kalınmasına paralel olarak bizler de size bu konuda yardımcı olabilmekteyiz. Veya sizin tarzınıza özel çalışmalar yapabilmekteyiz. Size seçim için birçok farklı renk  sunuyoruz. Seçilen malzeme özellikleri dikkate alınmalıdır. Perdenin mekanda renk uyumu, parlama yapmaması, kolay temizlenebilir olması,  perde seçerken göz önünde bulundurulması gereken önemli faktörlerdir.

Profesyonel Danışmanlık

Ofisiniz veya eviniz için perde seçimi kafanızı karıştırabilir. Bu konuda uzman ekibimiz sizi yönlendirme konusunda özel çözümler üretir. Tarzınıza uygun renk ve perde stilini sizlere sunar karar vermenizi kolaylaştırabilirler. Sizlere perde seçimi konusunda ücretsiz hizmet sunuyoruz…

                     Dikey Ofis Perde 
                                 Pvc Dikey Perde                   Kumaş Dikey Perde 

                     Sun screen dikey perde  Perfore delikli pvc dikey perde
                         Sun Screen Dikey Perde               Perfore Dikey Perde