• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Çocuk odası perdesi, zebra perde, alüminyum stor perde

ÇOCUK ODASI PERDELERİ


Alüminyum Stor Perde
Markalar
 BrillantSineklik

Yaz ayı geldi mi sinekle geçen kâbus günler başlıyor demektir gündüzleri karasinek denilen, geceleri ise sivrisinek adı verilen bu böcek türleri sayesinde rahat edemez ve âdeta pencerelerinizi açmaktan korkar hale gelirsiniz.

Siz önlemlerinizi ne şekilde alırsanız alın onlar mutlaka girecek küçük bir nokta bulur ve genellikle çocuklara daha fazla yaklaşarak onların tüm gece kanlarını emip dururlar.

Oysa odalarınızın pencerelerine yaptıracağınız sineklikler ile bu sorunun üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

 Sineklik Çeşitleri

Sineklikler özellikle her odaya uyarlanır ve rahatlıkla kullanıma açılır. Üstelik birkaç tip kullanım hakkı size sunulur ve siz arzu ettiğiniz bir tasarımı alabilirsiniz. Çekip bırakmalı sineklikler ya da pencere şeklinde kapanıp açılabilen sineklikler gibi daha farklı modeller de sizleri bekliyor.

Özellikle pencere adapte olan sineklikleri dilerseniz kışın rahatlıkla çıkarıp kaldırabilirsiniz ya da temizlik günlerinizde hemen saniye içinde çıkarıp camlarınızı silebilirsiniz. Sineklikler sadece sineklerin gelmesine değil, aşırı toz ve parçaların da evin içine girmesini engeller. Her açıda büyük rahatlık olan bu sineklikler ile artık evinizde huzura ereceksiniz.

Yine özellikle yaz aylarında dolaşan birçok böcek türü eviniz eğirmek için can atacaktır. Sizler bu önlemleri alarak çocuğunuzun odasında daha güvenle uyumasını sağlamış olacaksınız. Gördüğünüz gibi her açıdan kullanışlı olan bu sineklikler ile artık hem rahat edecek hem de evinizi daha kullanışlı hale getirip yaz ayları sıcak havadan bunalmayacaksınız.

Stor sineklikler, yatay ve dikey olarak üretilebilmekte, çift ve tek olarak ihtiyaca ve isteğe göre cevap verilebilmektedir.

                                                             SİNEKLİK MODELLERİ
STOR SİNEKLİK PLİSE SİNEKLİK, YATAY STOR SİNEKLİK, KAPI SİNEKLİK SÜRGÜLÜ SİNEKLİK