• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Çocuk odası perdesi, zebra perde, alüminyum stor perde

ÇOCUK ODASI PERDELERİ


Alüminyum Stor Perde
Markalar
 BrillantDijital Baskili Perde

Dijital baskılı perde, işyerlerinizde, evinizde kullanabileceğiniz, dilediğiniz görsellerin üzerine dijital baskı yöntemiyle basıldığı sınırlı sayıda malzemeye basılabilen özel ürünlerdir. Dijital baskılı perdeler vitrinlere reklam amaçlı yapılmakta ve aynı zamanda perde olarak kullanılmak üzere ihtiyaca cevap vermektedir.

 Dijital Baskılı Perde

Özel olarak üretilmiş dijiteks baskıyı dağıtmayan iyi bir görüntü kalitesi verme özelliğine sahip kumaşlara, dilediğiniz logo, yazı, firma amblemi, firma logosu, veya reklam amaçlı slogan, resim gibi objeler dijital olarak perde yüzeyine basılmak suretiyle yapılmaktadır.

Dijital baskılı perdelerde genel olarak stor perde zincirli mekanizma sistemi uygulanmaktadır. 

Arzuya göre uzaktan kumandalı sistem veya motorlu sabit butonlu sistem de uygulanabilir. Son zamanlarda ofisler de ya da evlerde dijital baskılı perde sıkça görmeye başlamış olabilirsiniz. İlk bakışta ne olduğunu tam anlamayıp tablo gibi değerlendirseniz de, bunlar aslında çok zenle yapılmış ve çok özel tasarımlar olan dijital baskılı perdelerdir.

Dijital baskılı perdeleri özellikle kullanım alanlarınızın içinde temasını belirleyerek daha özel bir hale getirebilirsiniz. Örneğin ağar ya da çiçek temalı bir perde ile sanki camın önünde öyle bir manzara varmış gibi bir görüntü yaratabilirsiniz.

Dijital baskılı perdeler özellikle çocuk odaları içinde çok hoş olacaktır. Çocuğunuzun resmini çok başarılı bir perde üzerinde görmek istemez miydiniz? Harika bir özel tasarım şeklinde olacak bu perde daha önce yapılmayanı yapmış ve perde de bile gelebilecek son noktaya gelindiğini göstermiştir.

Özel ve şık bir ofis yaratmak istiyorsanız yine işyerinizin temasına göre ya da sizin tercihlerinize göre şık bir dijital baskılı perde yaptırabilirsiniz. Bu resimleri siz seçer ve tamamen siz dekore

 edersiniz. Gerisi ise uzman ellerde bunun perdeye dönüşme işine kalır ve bittiğinde odalarınızın camları adeta konuşur gibi dile gelir. Hem özel ve şık bir ortam hem de göz alıcı bir güzelliğe kavuşmuş olur.

Sizlerde isterseniz sadece tek odanız için ya da her odanız için ayrı desenlerde dijital baskılı perde modelleri bakabilirsiniz. Tercihi siz yapacak ve adeta evlerinizi konuşturacaksınız. 


Yaptığımız çalışmalardan bazıları;