• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Çocuk odası perdesi, zebra perde, alüminyum stor perde

ÇOCUK ODASI PERDELERİ


Alüminyum Stor Perde
Markalar
 BrillantPvc Dikey Perde

PVC dikey perde, yukarıdan aşağıya inen şeritlerden oluşmaktadır. Bu şeritler belirli ölçülerde hazırlanmıştır. Daha çok geniş camlı yerlerde kullanım için uygun olarak gösterilen bu perde türü, eğimli camlarda da kullanılabilmektedir. PVC dikey perdeler, bu özelliklerden dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir. 

PVC DİKEY PERDE, 15 renk ve çeşit olup 90 mm. dikey bantlar halinde eş zamanlı 180 derece hareket ederek ışığı istediğiniz kadar almanızda kolaylık sağlar. Dış etkenlere, ısıya, güneşe, darbelere dayanıklı olup uzun süre kullanma olanağı sunar. Mekanizma aksamı kolaylıkla arıza yapmaz.

Ürün açıklaması:

Kullanıldığı yerler: Genellikle ofislerde uygulanır, hastane, dersane, laboratuar, kamu ofis binalarında, askeri birliklerde, okullarda, umuma açık her mekanda rahatlıkla yaygın şekilde kullanılmaktadır.

 Pvc Dikey Perde

PVC dikey perdeler istenildiği yere hareket ettirilebilmektedir. İstenildiği zaman ortadan ikiye bölünebilir, istenildiği zaman da dikey perdeler sola ya da sağa toplanabilmektedir. Yüksek camlara sahip yerler perde ile kaplatılmak istenildiği zaman tercih edilmesi gereken en uygun perde türü bu tarzdır. Bundan dolayı pek çok büroda ya da iş yerinde bu tarz perdelerin kullanıldığı sıklıkla görülebilmektedir.

Perdelerin temizlenmesi zor ve zahmetlidir. Ancak PVC dikey perdelerin kullanımı olduğu kadar temizliği de son derece kolaydır. Nemli ya da ıslak bir bezle silinip kurulanabilme özelliğine sahip olan bu dikey perdeler sayesinde perde temizliği artık insanlar için sorun olmaktan çıkmış olacaktır. 

 Sun screen dikey perde  Perfore delikli pvc dikey perde  

    Sun Screen Dikey Perde              Perfore Dikey Perde 


  Eğimli yamuk çatı dikey perdesi  Kumaş dikey perde

          Eğimli Dikey Perde                  Kumaş Dikey Perde