• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Çocuk odası perdesi, zebra perde, alüminyum stor perde

ÇOCUK ODASI PERDELERİ


Alüminyum Stor Perde
Markalar
 BrillantDesenli Stor Perde


Özel maddelerle kaplanarak sertleştirilmiş olan perdeler artık pek çok evde de sıkça kullanılmaya başlamış durumdadır. Bu kadar sık bir şekilde kullanılmasıyla birlikte pek çok çeşitte perde modeli de insanların beğenilerine sunulmaktadır. Bu çeşitlerden bir tanesi de desenli stor perdedir. Bu perdelerin en beğenilen özelliklerinden bir tanesi de, perde mekanizmasının takılacağı yere uygun olabilmesidir. 

Desenli stor perde, evin her odasına özel olarak hazırlanabilecek tarzda bir perde türüdür. Örneğin çocuk odası için çok daha çocuksu renkli ve baskılara sahip desenli stor perdeler kullanılabilirken mutfakta daha çok mutfak temasına uygun desenli stor perde türleri kullanılabilmektedir. Bu perdelerin renk ve desenleri, rahatlıkla seçilebilmektedir. 

Desenli Stor Eğin Perde Showroom

İnsanlar oturma odaları için desenli stor perde seçerken öncelikli olarak duvarların ve eşyaların rengine uygun renkler belirlenmektedir. Daha sonrasında bu renklere uygun desenli perde türleri arasında seçim yapılabilir. Daha sonrasında da bu renklerle desenlerin birleşimi olan modeller arasından istenilen perde türleri seçilebilmektedir. 

Desenli stor perde yalnızca evlerde kullanılmamaktadır. Bazı mağazalar vitrinlerini güneş ışığından korumak için yaptırdıkları stor perdelerde, mağazalarının tanıtımlarının yapılmış olmasını isterler. Perde üreticileri de bu isteğe uygun tarzlarda desenli stor perde üretimi yapabilmektedir. Ayrıca market, bakkal tarzı yerlerde de çeşitli ürünlerin baskılarının üzerinde olduğu stor perdeler üretilmektedir. Böylelikle insanlar istedikleri tarzda desenli stor perde modelleri arasından seçim yapabilmektedir.  

Desenli stor perdeler çeşitli kumaş desenlerinden oluşur, jakarlı , baskılı çocuk odaları, genç odaları için ve diğer birçok desen ve çeşitle mekanların tasarımında geniş seçenek sunar. Desenli stor perde seçimi kullanıcının tarzına göre değişebilir. Mimari projelerde renk seçimi ve mobilya seçimiyle birlikte stor perde uygulaması yapılacak ise diğer perde çeşitleri de göz önünde bulundurularak seçim yapılmalı.