• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Çocuk odası perdesi, zebra perde, alüminyum stor perde

ÇOCUK ODASI PERDELERİ


Alüminyum Stor Perde
Markalar
 BrillantBoncuklu Taşlı Stor Perde


Stor perdeler, etek oyma ve boncuk uygulanmasıya evlerde dekorasyonu tamamlayıcı, görsel zenginlik kazan kazandırır. Düz stor perdeler genel olarak tül perdelerin arkasında güneşlik olarak kullanılmakta.

Ancak boncuk ve etek oyma uygulamaları stor perdelerin uygulanma sınırlarını genişletmiş, çocuk odalarına, salonlara, misafir odasına, genç odalarına, mutfaklara yani neredeyse heryere uygulanabilmekte ve memnuniyet yaratmaktadır. Etek Boncuklu Stor Perde

Stor perdeler iş yerleri ve evlerde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamış olan bir perde türüdür. Bu perde türünün pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler sayesinde insanlar var olan ihtiyaçlarına yönelik perdelere sahip olabilmektedir. Örneğin klasik bir tasarımdan hoşlanan insanlar bu tarz stor perdeleri tercih edebilirken, hareketlilikten hoşlanan insanlar desenli stor perdeleri tercih etmektedir.

Evinde ya da bulunduğu yerde hareketliliğe önem veren insanlar ise stor perde türündeki tercihini etek boncuklu stor perdeden yana kullanabilir.

   

Stor Perde Sayfasına Geri Dön Stor Perde