• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Çocuk odası perdesi, zebra perde, alüminyum stor perde

ÇOCUK ODASI PERDELERİ


Alüminyum Stor Perde
Markalar
 BrillantKarartma Stor Perde

KARARTMA STOR PERDE, stor perdenin ışık geçirmeyen kumaştan üretilmesi ile mümkündür. Işık geçirmeyen, ışığı sıfıra minimize eden kumaş, Gün ışığını tamamen keserek gece karanlığı elde etmeye yarar.

Gün ışığında bile gece karanlığı ortamı yaratıp, sinema keyfi, veya karanlık oda çalışmaları gibi ihtiyaçları karşılayabilirsiniz.

Kullanım alanları, evlerin yatak odaları, çocuk odalarında, okullarda, dersanelerde, laboratuvarlarda, sinema, tiyatro, toplantı salonu gibi yerlerde karartma veya ışıksız ortam elde etmek için ideal çözüm perdesidir.

Karartma stor perdede kumaş renk seçenekleri vardır. Dilerseniz adresinizde keşif yapmak üzere ve kumaş örneklerini görmek bilgi almak için müşteri temsilcilerimizden randevu alabilirsiniz.

Karartma stor perdenin temizliği; stor perdeler çevresel faktörlerin etkileri göz önünde bulundurularak, belli periyotlarda yüzeyinde toz birikmesini önlemek amacıyla sık hareket ettirilmeyen yerlerde perde hareket ettirilmeli, ve yüzeyinde, havada uçuşan toz parçacıklarınin birikmesine engel olunmalıdır.

Bunun dışında kirlenme pek olmaz stor perdeler mekanizmalı sistemde çalıştırılır, perdeye el sürülmemesi ön

erilir. Kirlenmiş bakımı ihmal edilmiş olan stor perdeler deterjanlı sünger ile dairesel hareketlerle temizlenebilir.


Karartma Stor Perde Çeşitli Uygulamalar


               


Karartma Stor Perde Kumaş Renk Kataloğu