• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Çocuk odası perdesi, zebra perde, alüminyum stor perde

ÇOCUK ODASI PERDELERİ


Alüminyum Stor Perde
Markalar
 BrillantProjeksiyon Perdesi

Her Ölçüde Özel Projeksiyon Perdesi Üretimi, Standart Ölçüde Projeksiyon Perdesi, Storlu Projeksiyon Perdesi, Motorlu Projeksiyon Perdesi, Ters Projeksiyon Perdesi Çeşitleri

Projeksiyon Perdeleri: Projeksiyon perdelerinin duvara veya tavana monte edilebilen çeşidi ve ayaklı tipte çeşitleri vardır. Duvara monte edilebilen çeşidine Storlu projeksiyon perde, ayaklı olanına ise tripod projeksiyon perde adı verilmiştir.MOTORLU PROJEKSİYON PERDE

Storlu Projeksiyon Perde
STORLU PROJEKSİYON PERDE


Buna ilave olarak projeksiyon perdeler aynı zamanda uzaktan kumandalı motorlu olarak da üretilebilmektedir. Projeksiyon perdeler görüntüyü dağıtmayan özellikte kumaşlardan üretilir. Kumaşın arkası ışık geçirmez karartma özelliktedir. 

Storlu projeksiyon perdeler  yaylı sistem mekanizma ile çalışır. Perdenin eteğinde çekme aparatı ile kontrol edilir. Projeksiyon perdeler çok fazla yer tutmaz ve pratiktir. Okullarda konferans salonlarında özel sunumlarınızda projeksiyon perdeleri büyük görüntü elde etmede en etkili çözümdür.

Tripod olanı ise portatif olup kullanılmadığı zaman katlanarak kutusuna koyulabilir özellikte olup o da çok fazla yer işgal etmez.

Motorlu projeksiyon perdeler ve manuel projeksiyon perdeler istenirse özel ölçülerde de yapılabilmektedir. Üretimi firmamız tarafından yapılmakta olup 5 yıl garanti veri lmektedir.
TERS PROJEKSİYON PERDESİ

             AYAKLI PROJEKSİYON PERDE


TERS PROJEKSİYON BEZİ

TERS PROJEKSİYON LEVHASI