• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Çocuk odası perdesi, zebra perde, alüminyum stor perde

ÇOCUK ODASI PERDELERİ


Alüminyum Stor Perde
Markalar
 BrillantDuette Perde


Duette perde
 adını ilk kez duymuş olabilirsiniz ama sık sık perde örneklerini görüyorsunuzdur. Bu perde modelleri kısaca plise perde modeli olarak da söyleyebiliriz. Perdeyi toplama işlemlerinde kullanılan ipler gizli bir mekanizma olarak yer alır ve sizler bunu açıp kapattığınızda görsel güzellikten hiçbir şey kaybetmemiş olursunuz. Byu perde türleri özellikle yüksek camlı olan evler için çok tercih edilmekte ve çok şık bir görüntü yaratmaktadır.

 Duette Perde

Duette perde modellerinde de birçok farklı model bulabilirsiniz. Genelde petek şeklinde olan bu perdelerin malzemesini siz seçebilirsiniz. Güneşi engelleyen ve size şıklık sunan bu perde modelleri ile hem modern bir ürüne sahip olmuş olacak hem de her perdeden farklı bir model gibi duran özelliği ile farklılığınızı ortaya koymuş olacaksınız.

Duette perde satın alırken odanızın dekoruna göre birçok farklı renk ve desen modeli seçebilirsiniz. Üsteli kullanımı bu kadar güzel ve özel olan bir perdenin temizliği de son derece önemlidir. Su dolu bir küvette kolayca yıkanabilir ve daha sonra kolayca geri takabilirsiniz. Silerek tozunu da alabileceğiniz bu duette perde modelleri ile sizlerde klasik perdelerden uzak durun ve camlarınızı daha özel bir konum haline getirerek herkesin hayran kalmasına yardımcı olun. O halde sizlerde en kısa zaman içinde düette perde modelleri ile evleri donatın ve gelen herkesin hayranlık içinde perdelerinizi seyretmelerini izlemiş oluverin.

Düet perdeler, plise perde sistemi ile aynı mantıkla çalışır, arzuya göre motorlu ve manuel kumanda sistemi ile üretilebilmektedir. Plise perdeden farkı kumaşın duble olarak çift uygulanmasıdır. 

Çatı, tavan, kış bahçesi uygulamalarında çözüm perdesi olarak uygulanmaktadır. Aynı zamanda ısı yalıtımlı alümyum sıvama destekli kumaşlar ısının absorbe edilmesinde teknik olarak önemli fonksiyonu sayesinde konfor sağlamakta Açılı, üçgen, tavan ve dairesel pencerelerde rahatlıkla kullanılabilir.

İp kontrollüdür, ip mekanizması sayesinde yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir. Kullanıldığı yerlere göre değişen 100 ün üzerinde renk ve desen seçeneği bulunur. 300 cm lik bir perde yüksekliğinde maksimum toplama 4 cm dir. Bu sayede kanat ile tavan arasının yetersiz olduğu yerlerde tavan perdesi olarak, kış bahçelerinde, çatı katlarındaki yamuk pencerelerde rahatlıkla kullanılabilir.