• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Çocuk odası perdesi, zebra perde, alüminyum stor perde

ÇOCUK ODASI PERDELERİ


Alüminyum Stor Perde
Markalar
 BrillantKış Bahçesi Perdesi

Kış bahçelerinde her tip kumaştan uygulamalar yapılabilir. Ancak güneşin yıpratıcı etkisini göz önünde bulundurursak, güneşin etkilerine karşı fonksiyonlu materyaller ön plandadır.

 Kış Bahçesi Plise Perde Uygulaması
Kış bahçesi perdeleri kullanıcının isteğine ve mekanın teknik olarak tespitine göre projelendirilebilir. Uygulanacak ürünün mekana uyumluluğu teknik açıdan ve görsel yönden değerlendirilir. Kullanıcıya alternatifli seçenekler sunulur. Genel olarak yüksek çatısı olan kış bahçelerinde motorlu sistem perdeler tercih edilmektedir.

Bunlar, motor uygulanabilen mekanik sisteme adapte edilen perdeler olup, güneşe, ısıya dayanıklı kumaşlardır. Özellikle ısıyı kesme özelliği olan kumaşlar tercih edildiğinde, sistem olarak, duette, plise, sun screen perdeler seçilebilir.

Kış bahçelerinde ısıyı kesme amaçlı ve gölgelemede yararlanmak üzere kullanılan perdeler manuel sistem mekanizmalı kumaş ve screen perdelerden yapılabilir, bambu ve ahşap dokuma perde çeşidi kullanılabilir, veya tamamen güneşi veya ışığı kesen karartma perdeler kullanılabilir.

Genel uygulama olarak screen, plise ve ahşap perdeler iyi sonuç vermektedir. Bunun dışında seralarda kullanılan ultraviyole ışınları filtre eden malzemeler de kullanılmaktadır.

Kış bahçesi perde uygulamasında fiyatlandırma, tamamen ölçü alımı ve tespitler neticesinde kullanılacak materyallere göre belirlenir. Mekanizma sistemi uzaktan kumandalı ve manuel olabilir özel üretimdir.

Projelendirme ve tespit için teknik servisimiz ve mimarlarımız sizlere yardımcı olacaklardır.