• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Çocuk odası perdesi, zebra perde, alüminyum stor perde

ÇOCUK ODASI PERDELERİ


Alüminyum Stor Perde
Markalar
 BrillantAhşap Jaluzi
 Ahşap Jaluzi Geniş Tip


Ahşap jaluzi
, levhalardan oluşan bir perde türüdür. Bu tarz perdelerin özelliklerinden bir tanesi, pencereden dışarıyı gösterirken içerisinin görünmesini engellemesidir. Bu tarz perdeler pek çok tarzda hazırlanabilmektedir. Jaluziler istenildiği zaman gerçek ağaçlardan yapılmış olabileceği gibi istenildiği zaman suntalardan da yapılabilmektedir. Fakat bu tarz ahşap jaluzilerde kalite farkı da üretim malzemesine göre değişmektedir. Gerçek ağaçtan üretilmiş olan jaluziler düşük kaliteli olanlara göre çok daha kaliteli ve uzun ömürlü olacaktır.

Ahşap jaluzi eğer kaliteli malzemelerden yapılmışsa güneş ışığına karşı herhangi bir solma yapmayacaktır. Çünkü bu perdeler evin içerisini dış etkenlerden korumak amacıyla üretilmiştir. Bundan dolayı ağaç jaluziye dönüştürülürken güneşe karşı korunacağı tarzda malzemelerle kaplanmıştır.

Uzun süreli kullanıma uygun olan ahşap jaluziler, ortalama dört beş yıllık ömre sahiptir. Bundan dolayı özellikle iş yerlerinde sıkça kullanılmaktadır. Bu tarz perdelerin hem güneşten koruma özelliği, hem uzun ömürlü olması hem de dekoratif olması dolayısıyla ahşap jaluziler büyük bir sıklıkla tercih edilmeye devam etmektedir. Ahşap Jaluzi
Jaluzi Perde Kataloğu